Учащимся

Расписание факультативных занятий на второе полугодие 2020/2021 учебного года

Расклад факультатыўных заняткаў

на другое паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

Дзень

Час

Назва

факультатыўнага занятка

Кл.

Месца

правядзення

Панядзелак

13.00-13.45

Вытокі роднай мовы

1

Каб.№13, 1 п.

14.05-14.50

Падарожжа з матэматыкай

6

Каб.№4, 2 п.

14.05-14.50

Слова ў тэксце

7

Каб.№3, 2 п.

15.05-15.50

Паўтараем матэматыку

10

Каб.№5, 2 п.

аўторак

11.30-12.05

Элементы логікі

1

Каб.№13, 1 п.

12.35-13.20

Падарожжа ў свет казкі

3

Каб.№5, 1 п.

14.35-15.20

Фізіка вакол нас

8

Каб.№12, 2 п.

14.35-15.20

Складаны сказ без складанасці

9

Каб.№1, 2 п.

Серада

13.35-14.20

Рашэнне тэкставых задач

3

Каб.№5, 1 п.

14.35-15.20

Прафесія маёй мары

9

Каб.№1, 2 п.

Чацвер

12.35-13.20

Матэматычная вясёлка

1

Каб.№13, 1 п.

14.35-15.20

Паўтараем матэматыку

9

Каб.№1, 2 п.

14.35-15.20

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

11

Каб.№11, 2 п.

Пятніца

12.35-13.20

Рашэнне тэкставых задач

4

Каб.№3, 1 п.

13.35-14.20

Сцяжынкамі матэматыкі

5

Каб.№6, 1 п.

свернуть

Факультативы организованные в учреждени образования в 2020/2021 учебном году

31.08.2020

Факультативы организованные  в учреждении образования

в 2020/2021 учебном году

І класс 

Вытокі роднай мовы

Элементы логікі

Матэматычная вясёлка

Гадзіна здароўя і спорту

ІІ класс

Гадзіна здароўя і спорту

ІІІ класс

Рашэнне тэкставых задач

Падарожжа ў свет казкі

Гадзіна здароўя і спорту

ІV класс

Рашэнне тэкставых задач

Гадзіна здароўя і спорту

V класс

Сцяжынкамі матэматыкі

Гадзіна здароўя і спорту

VІ класс

Падарожжа з матэматыкай

Гадзіна здароўя і спорту

VІІ класс

Слова ў тэксце

Гадзіна здароўя і спорту

VІІІ класс

Фізіка вакол нас

Гадзіна здароўя і спорту

ІХ класс

Прафесія маёй мары

Складаны сказ без складанасці

Паўтараем матэматыку

Гадзіна здароўя і спорту

Х класс

Паўтараем матэматыку

Гадзіна здароўя і спорту

ХІ класс

Дзіўны свет неарганічнай хіміі

Гадзіна здароўя і спорту

свернуть

Расписание работы кружков на второе полугодие 2020/2021 уч.г.

Расписание работы кружков 
на второе полугодие 2020/2021 учебного года

п/п

 

Назва

 

Дзень

 

час

Педагог

дадатковай

адукацыі

1

Экалагічны калейдаскоп

аўторак

13.30-14.15

Клімовіч Г.В.

2

Майстэрня цудаў

чацвер

13.30-14.15

Тарчыла Г.В.

3

Здравушка

серада

13.30-14.15

Емельяновіч А.В.

4

Зяленая школа

субота

11.00-11.45

Калавур А.М.

5

Умелыя ручкі

панядзелак

15.00-15.45

Юнкевіч Т.М.

6

Чараўніца

чацвер

15.30-16.15

Юнкевіч Т.М.

7

Спадчына маёй краіны

пятніца

15.30-16.15

Патапчук Н.У.

8

Юны хімік

пятніца

15.30-16.15

Яруціч М.М.

9

Юны валейбаліст

субота

09.00-09.45

Котка А.М.

10

Настольны тэніс

субота

10.00-10.45

Котка А.М.



свернуть

Расписание звонков

Расписание звонков
 
Время
1 урок
8.30 - 9.15
2 урок
9.30 - 10.15
3 урок
10.30 - 11.15
4 урок
11.30 - 12.15
5 урок
12.30 - 13.15
6 урок
13.30 - 14.15
7 урок
14.30 - 15.15
свернуть